Boat tour on the Little Belt - Zille1

Here, you will get a chance to see some of the world’s smallest whales

Date and time
Pcs.
Voksen/Adult
Barn/Child u. 13 år/yrs
Mon, 13/07/2020 - 14:00
Sold out
300,00
200,00
Tue, 14/07/2020 - 10:00
Sold out
300,00
200,00
Tue, 14/07/2020 - 14:00
Sold out
300,00
200,00
Wed, 15/07/2020 - 10:00
Sold out
300,00
200,00
Wed, 15/07/2020 - 14:00
3 stk
300,00
200,00
Thu, 16/07/2020 - 10:00
Sold out
300,00
200,00
Thu, 16/07/2020 - 14:00
Sold out
300,00
200,00
Fri, 17/07/2020 - 10:00
Sold out
300,00
200,00
Fri, 17/07/2020 - 14:00
1 stk
300,00
200,00
Sat, 18/07/2020 - 16:00
4 stk
300,00
200,00
Sun, 19/07/2020 - 10:00
Sold out
300,00
200,00
Mon, 20/07/2020 - 10:00
Sold out
300,00
200,00
Mon, 20/07/2020 - 14:00
Sold out
300,00
200,00
Tue, 21/07/2020 - 10:00
6 stk
300,00
200,00
Tue, 21/07/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 22/07/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 22/07/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 23/07/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 23/07/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 24/07/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 24/07/2020 - 14:00
3 stk
300,00
200,00
Sat, 25/07/2020 - 16:00
8 stk
300,00
200,00
Sun, 26/07/2020 - 10:00
Sold out
300,00
200,00
Mon, 27/07/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 27/07/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 28/07/2020 - 10:00
Sold out
300,00
200,00
Tue, 28/07/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 29/07/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 29/07/2020 - 14:00
6 stk
300,00
200,00
Thu, 30/07/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 30/07/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 31/07/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 31/07/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Sat, 01/08/2020 - 16:00
8 stk
300,00
200,00
Sun, 02/08/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 10/08/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 10/08/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 11/08/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 11/08/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 12/08/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 12/08/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 13/08/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 13/08/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 17/08/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 17/08/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 18/08/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 18/08/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 19/08/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 19/08/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 20/08/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 20/08/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 24/08/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 24/08/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 25/08/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 25/08/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 26/08/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 26/08/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 27/08/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 27/08/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 28/08/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 28/08/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Sat, 29/08/2020 - 16:00
8 stk
300,00
200,00
Sun, 30/08/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 31/08/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 31/08/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 01/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 01/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 02/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 02/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 03/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 03/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 04/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 04/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Sat, 05/09/2020 - 16:00
8 stk
300,00
200,00
Sun, 06/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 07/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 07/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 08/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 08/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 09/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 09/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 10/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 10/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 11/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 11/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Sat, 12/09/2020 - 16:00
8 stk
300,00
200,00
Sun, 13/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 14/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 14/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 15/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 15/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 16/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 16/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 17/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 17/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 18/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 18/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Sat, 19/09/2020 - 16:00
8 stk
300,00
200,00
Sun, 20/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 21/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 21/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 22/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 22/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 23/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 23/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 24/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 24/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 25/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 28/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 28/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 29/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 29/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 30/09/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 30/09/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 01/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 01/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 02/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 02/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Sat, 03/10/2020 - 16:00
8 stk
300,00
200,00
Sun, 04/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 05/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 05/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 06/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 06/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 07/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 07/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 08/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 08/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 09/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 09/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Sat, 10/10/2020 - 16:00
8 stk
300,00
200,00
Sun, 11/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 12/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 12/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 13/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 13/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 14/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 14/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 15/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 15/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 16/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 16/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Sat, 17/10/2020 - 16:00
8 stk
300,00
200,00
Sun, 18/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 19/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Mon, 19/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 20/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Tue, 20/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 21/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Wed, 21/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 22/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Thu, 22/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 23/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00
Fri, 23/10/2020 - 14:00
8 stk
300,00
200,00
Sat, 24/10/2020 - 16:00
8 stk
300,00
200,00
Sun, 25/10/2020 - 10:00
8 stk
300,00
200,00

Quantity

Total

0,00
0,00
Transaction fee5,00

Total :

Total:

Marsvinesafari på Lillebælt er populært som aldrig før

Kom med turskibet Zille-1 af Skærbæk på en 3 timers sejltur på Lillebælt, garantien for at se den lille hval er næsten 100% sikkert.

En anderledes tur hvor nærvær og personlig kontakt er en del af oplevelsen, få svar på alle dine spørgsmål.

 

Lørdag fra kl. 16.00 til kl. 19.00 

Mandag - fredag samt søndag fra kl. 10.00 til kl. 13.00

Mandag - fredag samt søndag fra kl. 14.00 til kl. 17.00

 

Vi sejler med minimum 8 passagerer, max 12 passagerer

Pris for voksne kr. 300,00 - børn til og med 13 år kr. 200,00

Husk praktisk beklædning

Video af skibet Zille-1

Passagerskibet Zille-1 af Skærbæk

Link til Marsvinet

Yderligere oplysning på tlf. 21910235 eller på mail bjankmail@gmail.com, se også www.meer2sea.dk

Med maritim hilsen

Skipper

Bjarne Knudsen

Practical information
Deadline for ordering:
8 før afgang
Possible cancellation:
Mindre end 8 passagerer og dårligt vejr
Duration:
3 timer
Age:
Børn ifølge med voksne
Please remember:
varmt tøj
Handicap friendly:
ja, i begrænset omfang
Safety:
Sikkerhedsinstruks inden afsejling
Guide:
Ja
Catering:
Nej

Contact information

Bjarne Knudsen
Skærbæk Havnegade over for AquaBlu
7000 Skærbæk
  • Tlf.: 21910235